+420 257 215 110 DOMONA - prodejní pulty, regály a pokladní boxy

kompletní vybavení
Vaší prodejny

O nás

DOMONA spol. s r.o. je rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodů a prodejen. Po dobu existence firmy jsme navázali spolupráci s významnými českými i zahraničními obchodními řetězci, ale nebráníme se spolupráce i s malými živnostníky.

Od roku 1989...

Záběr firmy je natolik široký, že není interiér, který bychom nezařídili, s vyjímkou přísně specializovaných pracovišť. Dodáváme jak typové zařízení a nábytek, tak i atypické zařízení "na míru". Postupem času jsme rozšířili nabídku firmy o vlastní výrobu v truhlářské a sklenářské provozovně. Na rozdíl od velkých firem jsme schopni vyřizovat i drobné zakázky a každému zákazníkovi se věnovat individuálně.

Veškeré zakázky jsou domlouvány osobně, zákazníkovi se určený pracovník firmy plně věnuje a teprve po vyjasnění všech parametrů zakázky se přistupuje ke kalkulaci, platebním podmínkám, termínům realizace a dalším detailům tak, aby uzavření smlouvy bylo bezproblémové. Ve firmě maximálně platí známé pořekadlo "Náš zákazník, náš pán", v žádném případě však nedochází k laciné podbízivosti.

Naším cílem je uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všichni naši pracovníci jsou zárukou kvalitní práce a naprosté spolehlivosti.